БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ!
Ми передзвонимо протягом години!
ПРО
КОМПЛЕКС

Ялинкове - це авторський проект заміського котеджного містечка закритого типу, єдиний в своєму роді, який створений для найвимогливіших клієнтів.

Забудований одно - і двоповерховими котеджами, з відкритими терасами і власними прибудинковими ділянками. Всі об'єкти, включаючи інфраструктурні, спроектовані в мінімалістичному архітектурному стилі: з панорамнимними вікнами, прямими формами, світлими фасадами та з обробкою натуральними матеріалами.

До кожного будинку додається власну земельну ділянку, на якій можна облаштувати BBQ-зону з альтанкою, встановити дитячий майданчик і басейн знаходиться в екологічно сприятливому місці, адже поруч хвойний ліс.

Територія містечка закрита від сторонніх - це забезпечить безпеку і самітність майбутніх мешканців та їх сімей.

Котеджне містечко Ялинкове сподобається тим, хто любить активний спосіб життя, атмосферу відкритості та добросусідства. Котеджне містечко нагадує американський передмістя, якому теж властиві простір і відсутність високих парканів. А вдома виконані в єдиному стилі, що додає вуличкам містечка стильного і живописного вигляду. У 2020 році для продажу відкрилася нова черга містечка з будинками тільки в сучасному стилі.
Етапи співпраці:
Узгодження ділянки. Оформлення землі.
Узгодження площі, архітектурного виконання, планування і доп. послуг.
Узгодження проекту
Договір підряду. 50% передоплата.

Початок будівництва.

СУЧАСНI ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІІ
сучасні технології інженерного забезпечення - теплові насоси, високоефективні газові котли, вентиляцію з рекуперацією, автономні системи водопостачання та каналізації при необхідності.
підключаємо всі необхідні комунікації
застосовуємо енергозберігаючі будівельні матеріали
що е безпечні для людей і навколишнього середовища;
Записатися на перегляд
Залишіть ваші дані формі праворуч і ми з вами зв'яжемося найближчим часом